Uitslag

Uitslag finale Beverwedstrijd 11 maart 2017

De winnaars

Winnaar Basisschool:
  • Groep 7 8: Hugo Koelewijn, GBS De Regenboog te Amersfoort
Winnaars Voortgezet Onderwijs:
  • Klas 1 2: Thijmen Nawijn, Willem Lodewijk Gymnasium te Groningen
  • Klas 3 4: Johran Maasland, Gomarus Scholengemeenschap te Gorinchem
  • Klas 5 6: Nout van der Hidde, Coornhert Lyceum te Haarlem en Reijer van Harten, Van der Capellen te Zwolle


Klik hier voor de foto's van de finale

2016 - 2017 Finalisten Groep 7 en 8

Rang Score Naam Naams school Plaats school
Winnaar200Hugo KoelewijnGBS De RegenboogAmersfoort
Tweede192Wouter ZandsteegBS 't SchoppertHengelo
Derde188Tom van LeeuwenOranje NassauschoolCulemborg
Vierde184Koen WiemanCBS Het SpectrumRotterdam
Vijfde180Arco VoetsDominee KoelmanschoolGorinchem
Vijfde180Chaëla Eyota JurgEBS OnlineEindhoven
Vijfde180Wouter AugustijnPlusklas LPSHalsteren
Vijfde180Sofie SchuurmanZeister SchoolvereenigingZeist
Negende176Roos Jonkhout1e Van der HuchtschoolSoest
Negende176Tim van GeldorpHet KristalDordrecht
FinalistAloys KoopmansBasissch It KlimmerbledSint Nicolaasga
FinalistAnna BlankestijnKoningin JulianaschoolWilnis
FinalistAnna Emilia Vijverberg Titus BrandsmaschoolOss
FinalistAnne-Fleur LeppersCBO ZeistZeist
FinalistBas BoellaardDominee KoelmanschoolGorinchem
FinalistBoyd van BeekBasisschool Sint JozefSchipluiden
FinalistDimitri van Dalende ToonladderDelden
FinalistDjurre BeijaardBasissch It KlimmerbledSint Nicolaasga
FinalistElle JonkersZeister SchoolvereenigingZeist
FinalistEmma BoonstraCBS De RankWezep
FinalistEva Sophie de GraveChr Bs De TarissingOudehaske
FinalistFloris de VooysWereldKidz TweesprongMaarssen
FinalistHanne JacobsObs Schengehofs-Heer Arendskerke
FinalistIan GerritsHet Windas SchiedamSchiedam
FinalistIris KeizerKoningin BeatrixschoolPapendrecht
FinalistIvo DroppersCBO ZeistZeist
FinalistJacco BaalemanJ.D. van ArkelschoolBroek op Langedijk
FinalistJanne MeukenEBS OnlineEindhoven
FinalistJesse JoosenBasisschool Den DuinMade
FinalistJonathan VisserRehobôthschoolBarendrecht
FinalistJort GezangSteigereilandAmsterdam
FinalistJosephine AerdenGooilandschoolBussum
FinalistJuliette LeerJohn F. KennedyschoolZutphen
FinalistJulus MeijerSt JozefschoolWageningen
FinalistKoen van der WulpSt JozefschoolWageningen
FinalistLara JansenDa Costa BasisschoolSoest
FinalistLeonie PayensOBS De BlaakTilburg
FinalistLieke LankesOBS De KoperwiekVenlo
FinalistLinda MeleinGSV-Abel TasmanGroningen
FinalistLise VersteegPC Bo De RegenboogGorinchem
FinalistLucas van AckenSint AugustinusGaanderen
FinalistMarjon van WeesBasisschool Het FundamentGenderen
FinalistMats LommenBussumse MontessorischoolBussum
FinalistMaxim SavitskiBasisschool SteenvoordeRijswijk
FinalistMelle VroonhofPCOU De RegenboogGorinchem
FinalistMink BakkerSteigereilandAmsterdam
FinalistMira KokDe WerkschuitWijk bij Duurstede
FinalistNils ZandmanGSV-Abel TasmanGroningen
FinalistNoortje BontenSt JozefschoolWageningen
FinalistRaf GoergenOBS De SpringdonkSusteren
FinalistReinder GrondsmaC.B.S. It WrâldfinsterHeeg
FinalistRianne Floor van der LindeBasisschool de KringHellevoetsluis
FinalistRients WijnjaC.B.S. It WrâldfinsterHeeg
FinalistRobin DesainDe PoolsterBerkel en Rodenrijs
FinalistSander van der HeidenEben-HaëzerschoolOud-Beijerland
FinalistSem van der WeijdenDr H BavinckschoolDordrecht
FinalistShayna AponOBS De KoperwiekVenlo
FinalistSidqi SudarsonoGrote BeerDen Haag
FinalistSophie BerendsenZeister SchoolvereenigingZeist
FinalistSven VerspuiPC Bo De RegenboogGorinchem
FinalistSylvia van RijsingeDe StevenshofLeiden
FinalistThijs WiebesCBS Het SpectrumRotterdam
FinalistVere LantersSt JozefschoolWageningen
FinalistWendy HuizingaDe StroomHelmond

2016 - 2017 Finalisten Klas 1 en 2

Rang Score Naam Naams school Plaats school
Winnaar200Thijmen NawijnWillem Lodewijk GymnasiumGroningen
Tweede184Joshua van WaardenbergPraedinius GymnasiumGroningen
Derde176Justin van der BijlStedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch's-Hertogenbosch
Derde176Jarno BröckerGriftland CollegeSoest
Vijfde168Tim WitjesOver Betuwe College BemmelBemmel
Vijfde168Thomas MarisDalton LyceumBarendrecht
Zevende164Dirk van AmelsfortStedelijk Gymnasium BredaBreda
Achtste160Matt VerhoevenTitus BrandsmalyceumOss
Achtste160Suzanne van BalenCSG Het NoordikAlmelo
Tiende156Christiaan BarayaAlkwin KollegeUithoorn
Tiende156Niek MeijeringOver Betuwe College BemmelBemmel
Tiende156Hannah KakisinaMaerlant-lyceumDen Haag
FinalistAnna van BezooijenGomarus ScholengemeenschapGorinchem
FinalistAnne van DortmontGSG Leo VromanGouda
FinalistAnniek van WigcherenCSG-Augustinus GroningenGroningen
FinalistAnouk KievitOstrea LyceumGoes
FinalistArthur BroziusPraedinius GymnasiumGroningen
FinalistAvinash DemmersTitus BrandsmalyceumOss
FinalistBauke van LeeuwenStedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch's-Hertogenbosch
FinalistBjörn OtgaarCoornhert GymnasiumGouda
FinalistBram van den BergCSG Prins MauritsMiddelharnis
FinalistBritt SpeelmanRijnlands Lyceum OegstgeestOegstgeest
FinalistChristian HogendoornGSG Leo VromanGouda
FinalistColin van GroningenOver Betuwe College BemmelBemmel
FinalistEmira BhouriGSG Leo VromanGouda
FinalistEmma HoolwerfGriftland CollegeSoest
FinalistEsmee WinterCSG-Augustinus GroningenGroningen
FinalistFeline RoosDalton LyceumBarendrecht
FinalistFleur van TeijlingenDalton LyceumBarendrecht
FinalistGuus ElbersTitus BrandsmalyceumOss
FinalistJesse GrijzeBornego College JuniorHeerenveen
FinalistJop van VoskuilenDe Goudse WaardenGouda
FinalistJorne van MuilekomStedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch's-Hertogenbosch
FinalistKasper OttoStedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch's-Hertogenbosch
FinalistLois van PetegemGSG Leo VromanGouda
FinalistMarie GabbertCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistMarten SchaapmanWillem Lodewijk GymnasiumGroningen
FinalistMatthias NagelGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistMiriam VisserGriftland CollegeSoest
FinalistMirte van der MoolenAlkwin KollegeUithoorn
FinalistNatan BikkerBornego College 8+ HeerenveenHeerenveen
FinalistNicky van der MeerISW locatie Gasthuislaan / Madeweg's Gravenzande
FinalistQuinten LiuStedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch's-Hertogenbosch
FinalistRaúl van ZundertDalton LyceumBarendrecht
FinalistRoan QuartelDalton LyceumBarendrecht
FinalistRoan van ElburgVan der Capellen sg. Loc. LassuslaanZwolle
FinalistRobin WoollardBornego College JuniorHeerenveen
FinalistSander VerheulHoeksch LyceumOud-Beijerland
FinalistSarah van der WelOstrea LyceumGoes
FinalistSuzanne van DieDalton LyceumBarendrecht
FinalistTamara van SantenISW locatie Gasthuislaan / Madeweg's Gravenzande
FinalistTeun Aartsrsg de Borgen, locatie LindenborgLeek
FinalistTeun BoschISW locatie Gasthuislaan / Madeweg's Gravenzande
FinalistTijn VersteegDalton LyceumBarendrecht
FinalistTom van EschGSG Leo VromanGouda
FinalistVeerle BeeldmanGSG Leo VromanGouda
FinalistXiu Bin van LierDalton Den HaagDen Haag
FinalistZowi HümmelsGSG Leo VromanGouda

2016 - 2017 Finalisten Klas 3 en 4

Rang Score Naam Naams school Plaats school
Winnaar200Johran MaaslandGomarus ScholengemeenschapGorinchem
Tweede194Sièna van SchaickMinkema CollegeWoerden
Derde192Tom RustHet Streek loc BBWEde
Vierde188Wouter VoogdHet Stedelijk Lyceum KottenparkEnschede
Vijfde184Nils DoesburgGomarus CollegeGroningen
Vijfde184Jesse FitiéMaerlant-lyceumDen Haag
Vijfde184Thomas BuschmanPorta Mosana CollegeMaastricht
Vijfde184Ted de BruijnRSG PantarijnWageningen
Vijfde184Jerom BastiaansenStedelijk Gymnasium BredaBreda
Tiende178Lars JanssenKennemer CollegeBeverwijk
FinalistAlexander JansinkBaken Trinitas GymnasiumAlmere
FinalistAnne HakkertCSG Het NoordikAlmelo
FinalistAnnejan van den DoolGomarus CollegeGroningen
FinalistAnton BijkerWillem Lodewijk GymnasiumGroningen
FinalistBram ArtsStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistCarlo GeertseOstrea LyceumGoes
FinalistCasper VenstraThorbecke ScholengemeenschapZwolle
FinalistDaan OlsthoornStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistDaniël van der LugtGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistDaniël ZwartCoornhert LyceumHaarlem
FinalistDennis van GelderenCSG De Lage WaardPapendrecht
FinalistDimitri ten HaveWillibrord GymnasiumDeurne
FinalistDirk BrouwerKennemer CollegeBeverwijk
FinalistEvan LeijnsePontes Het Goese LyceumGoes
FinalistFelix de KlerkStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistFinn PolmanStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistFrançois van der RheeDe Goudse WaardenGouda
FinalistGerjan LugtenburgRGO MiddelharnisMiddelharnis
FinalistHidde MollemaIchthus CollegeVeenendaal
FinalistIscha AbrahamBaken Trinitas GymnasiumAlmere
FinalistJan MurreCalvijn CollegeGoes
FinalistJan van DorstStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistJan van ReijendamWillem Lodewijk GymnasiumGroningen
FinalistJesper KapteijnsGymnasium BeekvlietSint-Michielsgestel
FinalistJessica HasDe Goudse WaardenGouda
FinalistJoan ZwemerCalvijn CollegeGoes
FinalistJob VerkoelenCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo
FinalistJonathan NijenhuisGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistJoris van de NesVan der Capellen sg. Loc. LassuslaanZwolle
FinalistJoshua BeuvingCS Vincent van GoghAssen
FinalistKimmy de SmidtPontes Het Goese LyceumGoes
FinalistKoen van OosterhoutStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistLennart DerksenCSG DingstedeMeppel
FinalistLisa HolkersStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistLisa SteurISW locatie Gasthuislaan / Madeweg's Gravenzande
FinalistLouran MaasPontes Het Goese LyceumGoes
FinalistLucas van der SprongDe Goudse WaardenGouda
FinalistLuco BuiseCanisius College, locatie Berg en DalsewegNijmegen
FinalistLuuk ReindersCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo
FinalistMaret ClementGymnasium BeekvlietSint-Michielsgestel
FinalistMark WijnandsGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistMartijn KoppejanPontes Het Goese LyceumGoes
FinalistMartin GabbertHet Streek loc BBWEde
FinalistMarvin HerwigCSG De Lage WaardPapendrecht
FinalistMerlijn WildeboerCoornhert GymnasiumGouda
FinalistMichèle StassenPorta Mosana CollegeMaastricht
FinalistMichiel SchoutenStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistMichiel van AlstHuygens LyceumEindhoven
FinalistNoah van der VuurstPontes Het Goese LyceumGoes
FinalistRichard WijersKennemer CollegeBeverwijk
FinalistRoy DuineveldKennemer CollegeBeverwijk
FinalistSander de BruijnPontes Het Goese LyceumGoes
FinalistSanne van WeersCS Vincent van GoghAssen
FinalistSenne van der BasStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistStijn HoltusCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistSven LankesterGroene Hart LyceumAlphen aan den Rijn
FinalistThijs van LaarCollege HageveldHeemstede
FinalistThomas de RuiterGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistThomas HeijCSG De Lage WaardPapendrecht
FinalistThomas van JaarsveldDe Goudse WaardenGouda
FinalistTicho HiddingCS Vincent van GoghAssen
FinalistTim van DijkStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistTjielke NabuursStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistWietske de BondtCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistYannick PeetersCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo

2016 - 2017 Finalisten Klas 5 en 6

Rang Score Naam Naams school Plaats school
Winnaar200Nout van der HiddeCoornhert LyceumHaarlem
Winnaar200Reijer van HartenVan der Capellen sg. Loc. LassuslaanZwolle
Derde192Jelmer Firetrsg de Borgen, locatie LindenborgLeek
Vierde184Wai Keung LiuCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo
Vierde184Ward van der SchootStedelijk Gymnasium BredaBreda
Zesde176Pieter OppelaarGroene Hart LyceumAlphen aan den Rijn
Zevende172Bas van der LindenStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
Zevende172Ilse KuijfGroene Hart LyceumAlphen aan den Rijn
Zevende172Xander LenstraCoornhert GymnasiumGouda
Tiende168Amber PaterDollard CollegeWinschoten
Tiende168Arjen BrenninkmeijerDe Goudse WaardenGouda
FinalistArd KoornstraOstrea LyceumGoes
FinalistCesar van der PoelKennemer CollegeBeverwijk
FinalistFloor van RuitenVan der Capellen sg. Loc. LassuslaanZwolle
FinalistGabor PoppenCollege HageveldHeemstede
FinalistGido VerheijenCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo
FinalistGuus GorsseOstrea LyceumGoes
FinalistHanneke GoudCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistIte BuistGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistJelmer HinssenStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistJelmer StrooRijnlands Lyceum OegstgeestOegstgeest
FinalistJoël KoelewijnGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistJoep BakkerGroene Hart LyceumAlphen aan den Rijn
FinalistJoey LensenZeldenrust-SteelantcollegeTerneuzen
FinalistJord MolhoekISW locatie Gasthuislaan´s-Gravenzande
FinalistJordi van LaarhovenKoning Willem II CollegeTilburg
FinalistJorik SmorenburgCollege HageveldHeemstede
FinalistJorrit de BoerPraedinius GymnasiumGroningen
FinalistJune Ying van DamCollege HageveldHeemstede
FinalistLars HuibersCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistMaarten JankieCoornhert LyceumHaarlem
FinalistMarijn SmorenburgCollege HageveldHeemstede
FinalistMathijs van DruetenRSG PantarijnWageningen
FinalistMaurice van der MeerRijnlands Lyceum OegstgeestOegstgeest
FinalistMilan TurlingsCoornhert LyceumHaarlem
FinalistRein KengenStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistRemco van OsCSG Het Streek BovenbuurtwegEde
FinalistRobert ArntzeniusCoornhert LyceumHaarlem
FinalistRoel den HoetStedelijk Gymnasium 's-Hertogenboschs-Hertogenbosch
FinalistRutger de BoerPraedinius GymnasiumGroningen
FinalistRyan KolkJac P Thijsse CollegeCastricum
FinalistSean CampsStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistStefan BoneschanscherGSG Guido de BrèsAmersfoort
FinalistTeun GrandiekJac P Thijsse CollegeCastricum
FinalistThijs TinkelenbergRijnlands Lyceum OegstgeestOegstgeest
FinalistThomas BoschStedelijk Gymnasium BredaBreda
FinalistTiamo van EijmerenErasmiaans GymnasiumRotterdam
FinalistTijs PeetersRaayland CollegeVenray
FinalistTjard van WoenselMerletcollegeCuijk
FinalistVictor JanssenStedelijk Gymnasium NijmegenNijmegen
FinalistWalter LuimesDe Goudse WaardenGouda
FinalistYara HinssenCollege Den Hulster (technasium TVWO)Venlo

Uitslag eerste ronde Beverwedstrijd november 2016

LET OP: DE UITSLAG IS OP 8 DECEMBER HERZIEN.

De beste 50 procent van de 1e ronde van de Beverwedstrijd kun je downloaden. Het zijn pdf bestanden.

Je kunt jezelf zoeken in een pdf bestand: type ctrl-f en vul in het zoekveld je naam in.

Pdf bestand: Groep 5 6 Basisschool
Pdf bestand: Groep 7 8 Basisschool
Pdf bestand: Klas 1 2
Pdf bestand: Klas 3 4
Pdf bestand: Klas 5 6

 

===============================================================================================

Archief Archief Archief Archief Archief Archief Archief Archief Archief Archief

Uitslag Finale Beverwedstrijd 30 januari 2016

 

Hieronder de uitslag van de finale van de Beverwedstrijd 2015 - 2016.

Eerst Groep 7 8, daarna Klas 1 2, Klas 3 4 en tenslotte Klas 5 6

De winnaars

Winnaar Basisschool:
  • Groep 7 8: Maarten Hofsté van de Zeisterschoolvereniging in Zeist
Winnaars Voortgezet Onderwijs:
  • Klas 1 2: Niels Bouwman van het Willem Lodewijk Gymnasium in Groningen
  • Klas 3 4: Matthijs Arnoldus van het Alfrink College in Zoetermeer
  • Klas 5 6: Jens Heuseveldt van het Ostrea Lyceum in Goes

Op zaterdag 30 januari 2016 is de finale van de Beverwedstrijd 2015-2016 gehouden.
Er is één winnaar per leeftijdsgroep. Daarnaast zijn de volgende certificaten uitgedeeld:

    1/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Goud
    2/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Zilver
    3/12 van de finalisten krijgt een Certificaat met vermelding Brons
    De overige leerlingen krijgen een Certificaat met vermelding Finalist

    Niet meer dan de helft krijgt een vermelding goud, zilver of brons.
    De overige leerlingen zijn gerangschikt op alfabetische volgorde van voornaam.

Uitslag Finale Beverwedstrijd 2015 2016 Basisschool Groep 7 8

Score Rangnummer Certificaat Naam School Plaats
176 eerste goud Maarten Hofsté Zeister Schoolvereeniging Zeist
164 tweede goud Martijn de Jong Basisschool Kon Beatrix Ede Gld
156 derde goud Natan den Hartog het Anker Emmen
144 vierde goud Annelien Kuiken Arembergschool Zwartsluis
144 vierde goud Niek Mussche Rehobothschool Genemuiden
144 vierde goud Wouter Zandsteeg BS 't Schoppert Hengelo Ov
140 zevende goud Christiaan Baraya RK Antoniusschool Kudelstaart
136 achtste zilver Lucas Dammers Kon Wilhelmina School Apeldoorn
135 negende zilver Sophie Bekkering CBS Rehoboth Oldekerk
132 tiende zilver Adela Tanasescu OBS De Weesboom Amersfoort
132 tiende zilver Milo van der Meer 't Ronde Leusden
132 tiende zilver Sam Taen St Jozefschool Wageningen
132 tiende zilver Sterre Lenssen OBS De Springschans Heiloo
129 14 zilver Erin Doornhof PC Bo De Regenboog Gorinchem
128 15 zilver Hasse Molkenboer Vrije Sch de Kl Johannes Deventer
128 15 zilver Lela van Zoen NEO Onderwijs Almere Almere
124 17 zilver Annemarijn Zoontjes Nutsschool voor Basisonderwijs Oldenzaal
124 17 zilver Hans van Breda Het Almeers Talentenlab Almere
124 17 zilver Judith Timmer Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam
120 20 zilver Luuk Boer Ds G H Kerstenschool Ridderkerk
118 21 brons Nienke Schreppers OBS De Weesboom Amersfoort
118 21 brons Zoë Cheung NEO Onderwijs Almere Almere
116 23 brons Chris Metz De Poolster Berkel En Rodenrijs
116 23 brons Koen van Galen Basisschool de Kring Hellevoetsluis
112 25 brons Jan van der Heide 1e Van der Huchtschool Soest
112 25 brons Julie Miossec De Poolster Berkel En Rodenrijs
112 25 brons Lila Annemarijke Dijk Dominicus Savio Harderwijk
112 25 brons Lune van Kaam Johannesschool Hillegom
112 25 brons Nils Platenburg 't Ronde Leusden
112 25 brons Rick Pesch Basisschool Kon Beatrix Ede Gld
112 25 brons Yoeri Schippers Basisschool Johan Friso Rijssen
108 32 brons Bas Marx Basisschool Amby Maastricht
108 32 brons Thijs van Schaik De Stevenshof Leiden
finalist Bram van Eijsden Basisschool Amby Maastricht
finalist Célynn Pieters Basisschool Amby Maastricht
finalist Dominik Marynowicz Willibrordusschool Oud-Beijerland
finalist Eef Roberti Sparrenbosschool Bennebroek
finalist Enzo Steenstra RK Antoniusschool Kudelstaart
finalist Eva Schepman Sine Limite Deventer
finalist Ezra Riedijk Juliana v Stolbergschool Kapelle
finalist Floris Gevaerts Gooilandschool Bussum
finalist Gerrit van Nieuwenhuizen De Branding Barneveld
finalist Gijs van Wieringhen Borski Steigereiland Amsterdam
finalist Gilles Smeets Koningin Emmaschool Schoonhoven
finalist Guido Vink Rehobothschool Hardinxveld-Giessendam
finalist Harmke van Bruggen Dominee Koelmanschool Gorinchem
finalist Hendriëtta van Reenen Basisschool Eben Haezer Hollandscheveld
finalist Ilse van den Oudenrijn Basissch De Voorhof Vianen Ut
finalist Isabel Denkers De Ark Amsterdam
finalist Iske Dijkstra Emelwerda College Emmeloord
finalist Jasmijn Knaap Bussumse Montessorischool Bussum
finalist Jesse Meijer Chr Bs De Tarissing Oudehaske
finalist Jonathan Gunnink Basissch Guido De Bres Ommen
finalist Joost Bergen Basisschool Sint Jozef Schipluiden
finalist Julian Huijgen CBS De Regenboog Noordscheschut
finalist Lander Kleijn Sparrenbosschool Bennebroek
finalist Lieselotte Bots St Jozefschool Wageningen
finalist Lisanne Voets Dominee Koelmanschool Gorinchem
finalist Loïs Büdgen Chr Basisschool Rehoboth Moerkapelle
finalist Lucas van den Hoogenband RK Basisschool De Zevensprong Houten
finalist Mackenzie Kemperink Basissch De Wiekslag Tubbergen
finalist Mana-Luz Ceusters St Jozefschool Wageningen
finalist Milan de Bruin Basisschool De Regenboog Amerongen
finalist Mirte Mackus RK Basisschool Budschop Nederweert
finalist Nils Schipperijn 't Ronde Leusden
finalist Olivier Schim van der Loeff Maaspleinschool Utrecht
finalist Robin Baars RK Antoniusschool Kudelstaart
finalist Roland Janssen Kisveld Neede
finalist Rosalie Sofie Brockmann Jenaplan Wittevrouwen Utrecht
finalist Rutger van der Spek Rehobothschool Geldermalsen
finalist Siem Peele Jenaplan Wittevrouwen Utrecht
finalist Stan Lucas Veenstra Het Almeers Talentenlab Almere
finalist Stefan de Ruijter Het Almeers Talentenlab Almere
finalist Suus Altorf Johannesschool Hillegom
finalist Tabitha Hordijk CBS De Werkhof Werkhoven
finalist Tijm Leonhart Oranje Nassauschool Culemborg
finalist Timo Peter Vissers Basissch De Voorhof Vianen Ut
finalist Wout van Wezel Basissch De Voorhof Vianen Ut

Uitslag Finale Beverwedstrijd 2015 2016 VO Klas 1 2

Score Rangnummer Certificaat Naam School Plaats
164 eerste goud Niels Bouwman Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
160 tweede goud Thijmen Hasselt Gymnasium Celeanum Zwolle
152 derde goud Tijs Lenssen Jac P Thijsse College Castricum
144 vierde goud Bram Arts Stedelijk Gymnasium Breda Breda
140 vijfde goud Anton Bijker Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
140 vijfde goud Boran Biemans Titus Brandsmalyceum Oss
140 vijfde goud Kjell Cornelis Stedelijk Gymnasium Breda Breda
136 achtste zilver Koert van Oosten GSG Leo Vroman Gouda
136 achtste zilver Rolf Vlierhuis Gymnasium Celeanum Zwolle
136 achtste zilver Stijn Regelink Gymnasium Celeanum Zwolle
136 achtste zilver Tirza Wietske Theresia Poiesz rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
136 achtste zilver Willem van Aken Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
134 13 zilver Steven Brouwer Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
132 14 zilver Lars Verhoeff Ostrea Lyceum Goes
129 15 brons Esther Daniëlle Kinderman Bornego College Junior Heerenveen
128 16 brons Jonathan Nijenhuis GSG Guido de Brès Amersfoort
128 16 brons Nicolaas van de Meent-Junior Damstede Amsterdam
124 18 brons Joris van de Nes Van der Capellen sg. Loc. Lassuslaan Zwolle
124 18 brons Luuk Deen Griftland College Soest
124 18 brons Quinten Aggenbach Ostrea Lyceum Goes
120 21 brons Finn Rijk Jac P Thijsse College Castricum
120 21 brons Lesly Chen Gymnasium Celeanum Zwolle
120 21 brons Marinka Korevaar Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
120 21 brons Mart Laurman GSG Leo Vroman Gouda
116 25 brons Gideon Deijkers Stedelijk Gymnasium Breda Breda
116 25 brons Job Stam Griftland College Soest
finalist Bow Schijf Dalton Den Haag Den Haag
finalist Charlotte Mennema rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
finalist Dewi  van Lier Dalton Den Haag Den Haag
finalist Didier  van Lieshout Zwijsen College Veghel  Veghel
finalist Elisa Joy Ranzijn Bornego College Junior Heerenveen
finalist Elwin Man Nehalennia Stedelijke SG Middelburg Middelburg
finalist Femke van der Schild Het Streek loc BBW Ede
finalist Floris Udding Gymnasium Celeanum Zwolle
finalist Isa Kreuwel CSG Het Noordik Almelo
finalist Joke Grisez Raayland College Venray
finalist Joost Schaeffers Raayland College Venray
finalist Jurrian Groeneveld Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
finalist Kevin Berkhout Jac P Thijsse College Castricum
finalist Lars de Vlieger GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist Louis van Haperen Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist Monique de Waal GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist Olivier Valkenburg Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist Pepijn Verschoor Het Streek loc BBW Ede
finalist Quinty van Sliedrecht RGO Middelharnis Middelharnis
finalist Rick Pedemonte ISW locatie Gasthuislaan / Madeweg 's Gravenzande
finalist Robin Janne Woollard Bornego College Junior Heerenveen
finalist Sasya van Hamersveld Titus Brandsmalyceum Oss
finalist Selina Bouwes rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
finalist Seroush Mohamadian Gymnasium Celeanum Zwolle
finalist Stan Heeren Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist Tamara van Santen ISW locatie Gasthuislaan / Madeweg 's Gravenzande
finalist Thomas van Dongen Ostrea Lyceum Goes
finalist Ties Leenstra Willem Lodewijk Gymnasium Groningen

Uitslag Finale Beverwedstrijd 2015 2016 VO Klas 3 4

Score
Rangnummer
Certificaat
Naam School Plaats
172
eerste
goud
Matthijs Arnoldus Alfrink College Zoetermeer
168
tweede
goud
Christel van Diepen Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
160
derde
goud
Jelmer Firet rsg de Borgen, locatie Lindenborg Leek
160
derde
goud
Stijn de Jong Olympus College Arnhem
160
derde
goud
Ties Schalij Christiaan Huygens College Eindhoven
152
zesde
goud
Wietske de Bondt Het Streek loc BBW Ede
146
zevende
zilver
Reijer van Harten Van der Capellen sg. Loc. Lassuslaan Zwolle
144
achtste
zilver
Evan Aikema Gomarus College Groningen
144
achtste
zilver
Kevin Sun Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
144
achtste
zilver
Richard Wols CSG Dingstede Meppel
140
11
zilver
Michiel Koster OLC de Berkenschutse  Heeze
135
12
zilver
Gerald Wolff CSG-Augustinus Groningen Groningen
132
13
zilver
Aron de Jong Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
128
14
zilver
Mark Wijnands GSG Guido de Brès Amersfoort
125
15
zilver
Joep van Keulen Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
124
16
zilver
Joran Pots Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
124
16
zilver
Jorrit Veldkamp Christelijk Lyceum Apeldoorn Apeldoorn
120
18
brons
Koen van Oosterhout Stedelijk Gymnasium Breda Breda
120
18
brons
Luke Durrant Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
119
20
brons
Benjamin van Seggelen Willibrord Gymnasium Deurne
116
21
brons
Bas van der Linden Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
116
21
brons
Romy Dunnink CSG Dingstede Meppel
112
23
brons
Paul van Geest Christiaan Huygens College Eindhoven
112
23
brons
Pieter Oppelaar Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
112
23
brons
Thomas Coppens Titus Brandsmalyceum Oss
112
23
brons
Tijs Peeters Raayland College Venray
112
23
brons
Tim van Doorn Het Streek loc BBW Ede
111
28
brons
Jeroen Boxhoorn GSG Guido de Brès Amersfoort
108
29
brons
Daan de Jong Jacobus Fruytier Scholengemeenschap Apeldoorn
108
29
brons
Jesse Maarleveld Willem Lodewijk Gymnasium Groningen
108
29
brons
Otto Hajenius Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
finalist
Annelies Klaassen Het Stedelijk Zutphen Zutphen
finalist
Arthur van den Berg Het Streek loc BBW Ede
finalist
Bart Gijsbertsen Het Streek loc BBW Ede
finalist
Brigitte Dominique Tabak Gomarus College Groningen
finalist
Chendo Helmink Almende College locatie Isala  Silvolde
finalist
Daan van de Brug Merletcollege Cuijk
finalist
Ella Molenschot Koning Willem II College Tilburg
finalist
Emin Araftpoor Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
finalist
Joanne van Brugge De Goudse Waarden Gouda
finalist
Joep Bakker Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
finalist
Jord Molhoek ISW locatie Gasthuislaan / Madeweg s Gravenzande
finalist
Jorrit Hofma Raayland College Venray
finalist
Julie van Logtestijn Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Kasper Henri Müller Christelijk Lyceum Apeldoorn Apeldoorn
finalist
Kirana Hoogenbosch CSG De Lage Waard Papendrecht
finalist
Lars Huibers Het Streek loc BBW Ede
finalist
Leon van Oldenborgh De Goudse Waarden Gouda
finalist
Leon Vreling Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Luca Klerkx Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Marije  Tromp CSG De Lage Waard Papendrecht
finalist
Milan Buis De Goudse Waarden Gouda
finalist
Peter Heijstek Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
finalist
Rick van de Water GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist
Roy Duineveld Kennemer College Beverwijk
finalist
Sam van den Berg Titus Brandsmalyceum Oss
finalist
Steven van den Broek Pontes Het Goese Lyceum Goes
finalist
Stijn de Smit Oranje Nassau College lokatie Parkdreef Zoetermeer
finalist
Thomas de Ruiter GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist
Tim Bruggink Het Streek loc BBW Ede
finalist
Tim Koelewijn GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist
Tim van Iperen Titus Brandsmalyceum Oss
finalist
Tineke Kadijk C.S.G. Prins Maurits Middelharnis
finalist
Ward Peeters Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
finalist
Willem Spriensma Gomarus College Groningen

Uitslag Finale Beverwedstrijd 2015 2016 VO Klas 5 6

Score
Rangnummer
Certificaat
Naam School Plaats
176
eerste
goud
Jens Heuseveldt Ostrea Lyceum Goes
160
tweede
goud
Rob Damsteegt CSG De Lage Waard Papendrecht
152
derde
goud
Hidde Harmsen Het Stedelijk Zutphen Zutphen
152
derde
goud
Reinier Schmiermann Stedelijk Gymnasium 's-Hertogenbosch ´s-Hertogenbosch
152
derde
goud
Rijn  Konijnenburg Het Streek loc BBW Ede
140
zesde
goud
Jildert Denneman Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
140
zesde
goud
Max Michiels Gymnasium Beekvliet Sint Michielsgestel
140
zesde
goud
Mike Hoogeveen Dalton Lyceum Barendrecht
138
negende
zilver
Stefan Boneschanscher GSG Guido de Brès Amersfoort
136
tiende
zilver
Rens Leendertz Het Streek loc BBW Ede
128
11
zilver
Esmée van Soest De Goudse Waarden Gouda
128
11
zilver
Peter Zhang Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
128
11
zilver
Tijmen van ter Beek Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
126
14
zilver
Josien Vos Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
124
15
zilver
Hilde Roijackers Het Streek loc BBW Ede
124
15
zilver
Ruben Snijders Cartesius Lyceum  Amsterdam
124
15
zilver
Stephan Dijkhof Christelijk Lyceum Apeldoorn Apeldoorn
116
18
brons
Ilse Kuijf Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
116
18
brons
Robert Arntzenius Coornhert Lyceum  Haarlem
114
20
brons
Amber Pater Dollard College Winschoten
112
21
brons
Arend-Jan Quist Calvijn College Goes
112
21
brons
Daan Baas Niftarlake College Maarsen
112
21
brons
Jonathan Meijers Erasmiaans Gymnasium Rotterdam
112
21
brons
Mels Smit Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
112
21
brons
Wout Haksteen Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
108
26
brons
Maarten Dorrestijn GSG Guido de Brès Amersfoort
108
26
brons
Matthijs van der Kaaden Christelijk Lyceum Apeldoorn Apeldoorn
108
26
brons
Mees Meuwissen RSG Pantarijn Wageningen
108
26
brons
Remco van Os Het Streek loc BBW Ede
finalist
Arnoud van der Lugt GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist
Brigitte van der Lugt Het Streek loc BBW Ede
finalist
Cees van Vledder Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle
finalist
Daan Hafkenscheid Merletcollege Cuijk
finalist
Daan Rijpert Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Daniel Boutros Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
finalist
David Hollander De Goudse Waarden Gouda
finalist
Jeroen Ebus Blariacumcollege Venlo
finalist
Jitse de Vriend Niftarlake College Maarsen
finalist
Joep Verhorst Groene Hart Lyceum  Alphen aan den Rijn
finalist
Jordi van Laarhoven Koning Willem II College Tilburg
finalist
Junwei Chen Kennemer College Beverwijk
finalist
Jurren Bos Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Klodi Elshani Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen
finalist
Luke Serné Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Maarten Biemans Stedelijk Gymnasium Breda Breda
finalist
Maarten De Dreu Ostrea Lyceum Goes
finalist
Maarten Jankie Coornhert Lyceum  Haarlem
finalist
Marien van Bezooijen Gomarus Scholengemeenschap Gorinchem
finalist
Marijke Spijk De Goudse Waarden Gouda
finalist
Marion de Jonge GSG Guido de Brès Amersfoort
finalist
Marnick Los Ostrea Lyceum Goes
finalist
Mees de Vroomen Murmelliusgymnasium Alkmaar
finalist
Michiel van den Berg Het Streek loc BBW Ede
finalist
Mila Keijer RSG Pantarijn Wageningen
finalist
Nick Jansen Stedelijk Gymnasium Nijmegen Nijmegen
finalist
Okke van der Have De Goudse Waarden Gouda
finalist
Rens de Kok Dalton Lyceum Barendrecht
finalist
Rick Kamphuis Niftarlake College Maarsen
finalist
Sylvan Botter Het Stedelijk Lyceum Kottenpark Enschede
finalist
Tein van der Lugt RSG Pantarijn Wageningen
finalist
Tijmen van de Meent Ubbo Emmius   Stadskanaal
finalist
Tom Houtekamer Pontes Het Goese Lyceum Goes
finalist
Wessel Groot Kennemer College Beverwijk